KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16258156

nr 1625 8156

Blandteknik

Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. Blandteknik, bildmått: 25x14 cm, yttermått inklusive ram: 38x26 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 juni 2024
kl 18:47:44